Galvanická žehlička Galvanic Care

Galvanická žehlička Galvanic Care

obrázek

Historie použití galvanického proudu v profesionální kosmetické péči V roce 1908 si otevřel původem ruský lékař Molchanov v centru Paříže ordinaci zaměřenou na rehabilitační medicínu. Různé typy proudů o nízkém napětí využíval v rehabilitaci svalů. Všiml si, že pacientům se zlepšovala nejen pohyblivost, ale po galvanoterapii jejich kůže vyhlížela lépe, napnutá a omlazená. Postupně proceduru upravil, otevřel si i kosmetický salon a zaměřoval se na omlazování pleti. Kombinoval galvanický proud s různými bylinnými extrakty, které sám připravoval. Postupem doby otevřel pobočky po celé Francii a také v Belgii. Dnes je galvanický proud v kosmetické péči samozřejmostí a stává se téměř nepostradatelný. Galvanický proud v profesionální kosmetické péči

Galvanický proud je starší označení pro stejnosměrný proud. Jako zdroj stejnosměrného proudu známe například běžný monočlánek typu baterie do ruční svítilny nebo do hraček. Galvanická žehlička Syncare Galvanic Care využívá jako zdroj proudu monočlánky o napětí 2,4 V a proudu 350 mA. Tato hodnota plně postačuje pro bezpečnou a účinnou kosmetickou galvanoterapii.

Jak působí galvanoterapie SynCare Galvanic Care na kůži?

Po průchodu mikroproudu ze SynCare Galvanic Care se některé látky aplikované na kůži rozdělí na ionty. To jsou elektricky aktivní částice, které pronikají do kůže mnohem lépe než bez předchozího působení elektrického proudu. Pokud na pleť kosmetička nanese určité sérum, působením SynCare Galvanic Care se elektricky aktivuje a snadněji proniká rohovou vrstvou pokožky, což významně zvyšuje účinek kosmetické péče.

Jak působí galvanoterapie SynCare Galvanic Care na vrásky?

Kromě zvýšení průniku aktivních látek z kosmetických sér, ale také některých masek, krémů a gelů, působí SynCare Galvanic Care na mimické vrásky. Galvanický proud ovlivňuje vlastnosti nervových a svalových vláken a uvolňuje napěťový stah mimických svalů obličeje. Tímto mechanizmem potlačuje SynCare Galvanic Care vrásky.

Ošetření galvanoterapií SynCare Galvanic Care

Čištění pleti

V kombinaci SynCare Galvanic Care a kosmetiky SynCare dosáhnete rozvolnění zhrubělé rohové vrstvy, komedonů a uvolnění ložisek mazu. Výsledkem je vyčištěná pleť připravená na další péči.

Hydratace pleti

Ošetření se SynCare Galvanic Care výrazně zvyšuje hydrataci pleti. Pokud na pokožku nanesete například Tonikum hydratační, Gel s olivovým olejem nebo SynCare hydratační séra a následně použijete SynCare Galvanic Care, zvýší se úroveň hydratace až 10 násobně v porovnání s prostou aplikací přípravků.

Lifting pleti a její buněčná výživa

Galvanický proud příznivě ovlivňuje relaxaci mimických svalů. V kombinaci s vybranými séry SynCare dosáhnete lepšího účinku než při prosté aplikaci sér.

Další použití galvanoterapie SynCare Galvanic Care na pokožku

SynCare Galvanic Care lze aplikovat na kterékoli místo pokožky mimo svrchní víčka. Velmi účinné je ošetření pro lifting prsou, při striích nebo pro zvýšení účinku látek proti celulitidě.

Jak se připravit na ošetření galvanoterapií SynCare Galvanic Care

Speciální příprava na ošetření není nutná. Na ošetření musí přijít člověk zdravý. Doporučujeme krátkou aklimatizaci před zákrokem v délce 10 minut v čekárně. Terapie v oblasti hrudi se neprovádí u osob s implantovaným kardiostimulátorem.

Jak pečovat o pleť po ošetření galvanoterapií SynCare Galvanic Care

Díky galvanoterapii SynCare Galvanic Care pronikají účinné látky lépe a hlouběji do pokožky. Proto se účinek ošetření násobí. Pokožka může být podstoupenou péčí mírně začervenalá. Pokud se tato reakce vyskytne, mizí nejvýše do několika minut. 1/2 dne po ošetření nedoporučujeme opalování, fittness nebo plavání. 

...v našem exkluzivním studiu, které se zabývá krásou ve všech směrech. Od vlasů, přes kosmetiku, masáže, po úpravu nehtů
a mnohé další... Nechte se u nás hýčkat a objevte v sobě
skryté tajemství krásy!

Studio Tajemství Krásy

Novinky

POZOR ZMĚNA KADEŘNICE!

Od 1.května 2020 do našeho studia nastupuje nová kadeřnice Olha Pataki […]

Depilace francouzskými vosky CIRÉPIL

Novinka našeho studia přímo z Paříže „DEPILACE ŠETRNÝMI VOSKY CIRÉPIL“

CIRÉPIL je přední […]

Archiv novinek