LASEROVÁ LIPOLÝZA – LIPOSUKCE

Laserová lipolýza

Jsme rádi, že jako jediní z prvních Vám nabízíme neinvazivní laserovou liposukci, která se těší velké oblibě hlavně v USA a Velké Británii. V současné době již proniká do Evropy. Laserová lipolýza je nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk.
Laserová lipolýza – pomocí nejmodernějšího přístroje LipoSlim zatočí se špíčky nejšetrnějším a především nejúčinnějším způsobem, který je na trhu k dispozici.

Výhody lipolaseru

Zcela zásadní je fakt, že přístroj KryoLipoSlim vyvolá v těle proces, který nastává při běžné sportovní aktivitě (běh, cvičení) kdy dochází ke spalování tukových zásob. Působí pouze na tukové buňky. Tím se vylučuje jakékoliv poškození vnitřních orgánů, nervů, cév či kůže.

Ošetříme Vás přístrojem KryoLipoSlim a budete svědky malého zázraku. Pokud dodržíte doporučení naší odborné konzultantky, výsledky se dostaví velmi rychle a budou mít trvalý charakter. Procedura proběhne v příjemném prostředí našeho studia .Přístroj využívá účinku nízko-úrovňového laseru, nazývaného také studený laser.

Princip této zcela neinvazivní metody z USA spočívá v emulgaci (zkapalnění) tuku uvnitř buňek. Zkapalněný tuk zevnitř buňky odchází dočasným průchodem (pórem) vytvořeným v buněčné membráně vně buňky do mezibuněčného prostoru. Odtud je pak lymfatickým systémem odveden k zpracování v játrech a částečně vyloučen močí. Tento proces má za následek, že miliony tukových buněk se stávají menšími, což se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích,což bylo prokázáno v klinických studiích. Světlo červeného laseru proniká přes pokožku do hloubky max. 13 mm až k vrstvám tukových buněk. Díky šetrnému výkonu a optimalizované vlnové délce však nepoškozuje tkáň, cévy a nervy, ale stimuluje mitochondrie (organely v buňkách) k produkci energie, která je následně využita ke štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. Pak se zapojí lymfatický systém vašeho organismu a přes tento systém se zkapalněný tuk dostává do jater, kde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla pryč. a vy zaznamenáte výrazný úbytek tuku. Tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40–60 g tuku, což představuje 1600–2100 kilojaulů.Výsledky se u laserové liposukce dostavují postupně.

Po ošetření laserovou lipolýzou je nezbytné dodržovat pravidelný pitný režim, min. 3 litry tekutin denně. Doporučujeme také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk. Proces je tělu přirozený a představuje pro organismus maximálně šetrnou až téměř přírodní možnost jak se zbavit přebytečného tuku. Procedura hubnutí studeným laserem má certifikaci FDA.

KryoLaserSlim využívá nízkou úroveň viditelného červeného laserového světla, jehož cílem je vytvořit bezpečný a bezbolestný biostimulační účinek tukové buňky. Tato stimulace je přirozený chemický proces. Tělo jej využívá v případě potřeby k uvolnění zdrojů energie, proto přístroj nemá žádné vedlejší účinky na tělo nebo poškození tkáně(buňky, cévy, nervy) a orgánů.

Během ošetření nebudete cítit horko ani žádné jiné nepříjemné pocity.Průběh 6 až 10 ošetření se doporučuje po dobu 4 týdnů 2× za týden.
Laserová neinvazivní lipolýza tukové buňky nepoškozuje ani neodstraňuje, ale jen zmenší jejich objem.

Ošetřované partie

Laserová lipolýza je vhodná pro ty, kteří sice dodržují zdravý životní styl a cvičí, ale potřebují odstranit lokalizované kapsy tuku nebo chtějí snížit procento tělesného tuku.

Nebo těm,kteří chtějí pomocí Lipo laserové lipolýzy a doporučeného životního stylu ” nastartovat “jejich úsilí hubnutí jako motivaci pro dosažení a udržení zdravější a štíhlejší postavy. Je vhodná pro ženy i muže, i s BMI nad 30– tedy nadváhou více jak 15 kilogramů. Během procedur můžete pokračovat v běžném normální životě. Důrazně doporučujeme dodržovat doporučný zdravý životní styl, pitný režim, zdravě a pravidelně jíst, minimálně 30 minut pohybu za den, nekonzumovat alkohol a kofein. Alkohol zasahuje do činnosti metabolismu, brzdí odbourávání tuků a zvyšuje zátěž jater.

Kontraindikace

...v našem exkluzivním studiu, které se zabývá krásou ve všech směrech. Od vlasů, přes kosmetiku, masáže, po úpravu nehtů
a mnohé další... Nechte se u nás hýčkat a objevte v sobě
skryté tajemství krásy!

Studio Tajemství Krásy

Novinky

POZOR ZMĚNA KADEŘNICE!

Od 1.května 2020 do našeho studia nastupuje nová kadeřnice Olha Pataki […]

Depilace francouzskými vosky CIRÉPIL

Novinka našeho studia přímo z Paříže „DEPILACE ŠETRNÝMI VOSKY CIRÉPIL“

CIRÉPIL je přední […]

Archiv novinek