Prodlužování řas

Delší, hustější a pevnější řasy již DNES!!

Náhled řas

Krásné, husté a prodloužené řasy, jako mívají modelky na reklamních fotografiích, můžete mít i Vy!

Dopřejte si i Vy krásné dlouhé řasy, které dodají Vašemu pohledu přirozenou svůdnost.

Krása Vašich očí vynikne, přes to, že budete vypadat zcela přirozeně.

Prodlužování řas lepením řasa na řasu

Srovnávat lepení tzv. „trsečků“ řas či falešných (umělých) řas vcelku a prodlužování řas metodou řasa na řasu nelze. Jedná se o zcela jiný způsob aplikace i celkový vzhled prodloužených řas. Zatímco „trsečky“ řas působí velmi nepřirozeným, umělým dojmem a při vypadnutí jednoho se celý efekt ztrácí, při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tyto řasy, speciálně ručně vyráběné pro prodlužování řas, jsou lehké jako peříčko, velmi lesklé, pružné a pohodlné. Jsou ideálním doplňkem ženy na každý den, na zvláštní příležitosti – svatby, fotografování. Ideální jsou pro sport, jelikož nebudete potřebovat řasenku. Tyto řasy jsou krásně natočené, naprosto bezpečné pro pokožku, oči a kontaktní čočky.

Specialitou těchto řas je, že vlákna jsou vylepšená a vyleštěná speciální metodou, která optimalizuje spojení mezi přírodní a syntetickou řasou. Tím se stane prodloužením řasy, které nejen vypadá naprosto přirozeně a přirozeně se i chová.Vaši známí si všimnou změny, ale neodhalí její příčinu. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chloru. Nosit je můžete stále, vaše řasy se jimi vůbec pro jejich lehkost nezatěžují.

Vlákna řas JB Cosmetics (USA) jsou v současnosti vylepšené o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní řasou a řasou syntetickou. Při aplikaci se používá nejnovější technologie lepením hypoalergenním lepidlem, řasa na řasu. S prodlouženými řasami se ráno probudíte již „nalíčená“. Líčit se můžete, ale již nemusíte. Tyto řasy můžeme i ozdobit, nejen pro nevěsty používáme Swarowski křišťál.

Prodlužování řas

Krása Vašich očí

– Prodloužení, zahuštění a natočení řas
- Přirozený a úchvatný pohled
- Dlouhé a husté řasy bez řasenky
- Řasy jsou nenáročné na údržbu
- Řasy jsou ideální na všední den, společenskou událost i sport

CO VÁS ČEKÁ PŘED SAMOTNOU APLIKACÍ ŘAS?

KONZULTACE

Konzultace je důležitým a základním faktorem celé aplikace. Pohybuje se v časovém pásmu 30 – 45minut. V tomto čase diskutuji s klientkou o:

...v našem exkluzivním studiu, které se zabývá krásou ve všech směrech. Od vlasů, přes kosmetiku, masáže, po úpravu nehtů
a mnohé další... Nechte se u nás hýčkat a objevte v sobě
skryté tajemství krásy!

Studio Tajemství Krásy

Novinky

POZOR ZMĚNA KADEŘNICE!

Od 1.května 2020 do našeho studia nastupuje nová kadeřnice Olha Pataki […]

Depilace francouzskými vosky CIRÉPIL

Novinka našeho studia přímo z Paříže „DEPILACE ŠETRNÝMI VOSKY CIRÉPIL“

CIRÉPIL je přední […]

Archiv novinek