Nejčastější otázky

Z čeho jsou řasy vyrobené?

Jsou to syntetické řasy s vlákny s mikropóry, která byla vytvarována a vyleštěna do podoby přírodních řas tak, aby vypadaly přirozeně. Řasy jsou RUČNĚ vyráběné a stále se monitoruje pevnost, délka a tvar.

Mohu na tyto řasy použít řasenku?

Jedinou řasenku, kterou můžete použít na Jane Beauty Cosmetics Prodloužené řasy je Volume-Up Coating řasenka, kterou můžete u nás zakoupit ihned po aplikaci. Dodává řasám hustotu, délku a krásnou křivku. Je vodou odstranitelná. Nezapomeňte: NIKDY nepoužijte řasenku na bázi oleje a tzv. voděodolné řasenky! Při jejím odličování by mohlo dojít k odstranění lepidla z Prodloužených řas a tím odpadnutí řasy.

Dle čeho vybírám tu správnou délku řas?

Přirozená délka vlastních řas je nejkratší u vnitřního a vnějšího koutku a nejdelší řasy jsou uprostřed oka. Přírodní řasy musí tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Delší prodloužení přírodní řasa neunese a může to tedy potom vést k jejímu uvolnění z folikulu a vypadnutí.

Co když do oka ukápne lepidlo?

Oko ihned vyplachujte minimálně 10 minut vodou. Okamžitě kontaktujte lékaře.

Jak dlouho Prodloužené řasy vydrží?

Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží Prodloužené Jane Beauty Cosmetics řasy stejně dlouho, jako přírodní řasa. Protože řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se třítýdenní až čtyřtýdenní doplňování prodloužení, aby řasy vypadaly stále plné.

Co dělat, když má klientka řasy bledé?

Je nutné řasy nejprve nabarvit, ale nikoliv v ten stejný den. Nejlépe 48 hodin před aplikací.

Jak dlouho trvá aplikace Prodloužených řas?

Aplikace nových řas cca 2h a doplnění cca 1 až 1,5h.

Poškozuje Prodloužení řas přírodní řasy?

Prodloužení je přilepeno na keratinizovanou část přírodní řasy a je velmi lehké. Proto nemůže způsobit žádné poškození. Každý z našich výrobků je důkladně testovaný týmem zkušených techniků Jane Beauty Cosmetics, aby byla zaručena nezávadnost.

Kolik Prodloužených řas by se mělo nalepit?

Záleží na kvalitě přírodních řas a jejich počtu. Pokud má zákaznice dostatek vlastních zdravých řas, je dobré aplikovat co nejvíce, tedy cca 70–80 řas.

ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO PÉČI PO APLIKACI PRODLOUŽENÝCH ŘAS

...v našem exkluzivním studiu, které se zabývá krásou ve všech směrech. Od vlasů, přes kosmetiku, masáže, po úpravu nehtů
a mnohé další... Nechte se u nás hýčkat a objevte v sobě
skryté tajemství krásy!

Studio Tajemství Krásy

Novinky

POZOR ZMĚNA KADEŘNICE!

Od 1.května 2020 do našeho studia nastupuje nová kadeřnice Olha Pataki […]

Depilace francouzskými vosky CIRÉPIL

Novinka našeho studia přímo z Paříže „DEPILACE ŠETRNÝMI VOSKY CIRÉPIL“

CIRÉPIL je přední […]

Archiv novinek