Ošetření Janssen Cosmetis

JANSSEN COSMECEUTICAL

JANSSEN COSMECEUTICAL je německá profesionální pěstící kosmetika s mnohaletou tradicí. Zastupuje produkty založené na vědecké bázi, které se přibližují standardům farmaceutických produktů. Název vznikl jako novotvar složeninou dvou slov „cosmetic“ a „pharmaceutical“.

Tento název napovídá, že se jedná o výrobky, které stojí na rozmezí mezi kosmetikou (protože mají velmi dobrou snášenlivost) a farmacií (díky své vysoké účinnosti). Veškeré výrobky jsou vyráběny podle přísných evropských norem a kvalita je mimo jiné garantovaná certifikátem ISO 9001, který je každoročně úspěšně obnovován.

Široká škála produktů nabízí ošetření pro každý typ pleti – normální, suchá, smíšená, mastná, aknózní, citlivá, pigmentová, ošetření Bio-Vegan, Detox, inspira Absolue – oxidační stres a pánské ošetření. Pro náročnou a zralou pleť JANSSEN COSMECEUTICAL nabízí celkovou péči v řadách Demanding skin, Mature Skin a luxusní ošetření Platinum Care. Dále také nabízí velké množství tělových výrobků.

obrázek

"obrázek

...v našem exkluzivním studiu, které se zabývá krásou ve všech směrech. Od vlasů, přes kosmetiku, masáže, po úpravu nehtů
a mnohé další... Nechte se u nás hýčkat a objevte v sobě
skryté tajemství krásy!

Studio Tajemství Krásy

Novinky

POZOR ZMĚNA KADEŘNICE!

Od 1.srpna 2017 do našeho studia nastupuje nová kadeřnice Ecaterina Turkanu a […]

Naše proměna v Orlických novinách

Jednu z naších proměn jste měli možnost shlédnout v Orlických novinách…

Archiv novinek