Kadeřnictví

Krásný účes Vám dodá sebevědomí

Představujeme vlasové studio, které Vám nabízí profesionální služby a účesy střižené na míru.

Našim hlavním cílem je mít spokojené zákazníky, kteří budou odcházet vždy s příjemným pocitem a dobrou náladou.

Nevíte si rady se svým účesem? Chcete změnit střih, nebo barvu a nevíte jak na to? Připadáte si starší než jste a nemáte žádné sebevědomí? S pomocí naší vizážistky Vám uděláme účes, s jakým budete naprosto spokojená a svá.

Pro koho je naše kadeřnictví vhodné?

Uvítáme u nás dámy, pány a děti. Nabízíme novinky a trendy v oblasti střihů, barev, či melírování. Účastníme se těch nejlepších stáží a seminářů v Bomton Academy, Paul Mitchell Academy a mnoha jiných. Vlasové poradenské služby provádíme zdarma.

Zákazníci u nás mají nejvyšší možnou péči, ke které nám pomáhají veganské značky Paul Mitchell a Khadi.

Nabízíme specifické barvení pánských vlasů.

Pracujeme s revoluční výrobkem Olaplex.

Olaplex používáme jako systém pro dokonalé barvení nebo jako samostatné ošetření. Olaplex udělá Vaše vlasy silnější, zdravější a Vaše barva vydrží déle. Systém Olaplex neobsahuje silikony, sulfáty, ftaláty, DEA, aldehydy a není testován na zvířatech. Olaplex obnovuje rozbité disulfidové vazby ve vlasech, které jsou poškozovány při tepelné, mechanické a chemické vlasové úpravě. Olaplex nabízí možnost posunout kvalitu vlasů dál, než kdy předtím.

Dále nabízíme klientům i ošetřující domácí péči Take Home Hair Perfector, čímž můžete prodloužit trvanlivost barvy a dodat vlasům potřebnou péči. Vazby ve vlasech jsou soustavně níčeny tepelným poškozováním (žehlení, fénování, kulmování..) nebo mechanicky (nešetrné česání vlasů, stahování vlasů do culíků či drdolů..) stylingem, vlasy po určité době těchto úprav ztracejí sílu, lesk, pružnost a hebkost. 1 balení vystačí cca na 8–10 aplikací.

Výhody našeho kadeřnictví

...v našem exkluzivním studiu, které se zabývá krásou ve všech směrech. Od vlasů, přes kosmetiku, masáže, po úpravu nehtů
a mnohé další... Nechte se u nás hýčkat a objevte v sobě
skryté tajemství krásy!

Studio Tajemství Krásy

Novinky

POZOR ZMĚNA KADEŘNICE!

Od 1.května 2020 do našeho studia nastupuje nová kadeřnice Olha Pataki […]

Depilace francouzskými vosky CIRÉPIL

Novinka našeho studia přímo z Paříže „DEPILACE ŠETRNÝMI VOSKY CIRÉPIL“

CIRÉPIL je přední […]

Archiv novinek