Manikúra a modeláž nehtů

Nehtová modeláž gelem

Gelové nehty patří mezi jednu z nejoblíbenějších a nejznámějších technik úpravy nehtů. A to jednak proto, že tato technika je velice šetrná k přírodním nehtům a také proto,že takto upravené nehty vypadají velice přirozeně a může si je dopřát opravdu každá osoba.
Vyznačují se trvanlivostí , pružností a odolností. Na gelové nehty lze použít různého zdobení od bílé či různě barevnou francii, různých barevných motivů gelem, razítka, nálepky, glitry, flitry, barevné folie, drcené mušle, sušené květy, kamínky, barevný prach, NAIL ART (ruční malování) a vše co si jen budete přát dle Vašeho přání a fantazie :-)
Nehty se zpilují a aplikuje se speciální UV gel (zn.Expa Nails,Tasha,LCN…­gely s obsahem kalcium,Bio..),na­dále se zapéká v UV lampě. Tyto různé druhy gelů aplikujeme dle kvality nehtů a požadavků zakaznice. Každá zákaznice u nás obdrží svůj vlastní pilník a zákaznickou kartu.

Péče o gelové nehty není nijak náročná. Musí se dbát na pravidelné doplňování, což je 3–4 týdny. S odstraněním gelu se VŽDY obraťte na odborníka (manikérku). Neopatrným a neodborným odstraněním, či dokonce stržením gelu,bychom si mohli velmi ublížit a své nehty poškodit!!!

Můžeme Vám také nabídnout modeláž nehtů uv gelem i na nohou!!

...v našem exkluzivním studiu, které se zabývá krásou ve všech směrech. Od vlasů, přes kosmetiku, masáže, po úpravu nehtů
a mnohé další... Nechte se u nás hýčkat a objevte v sobě
skryté tajemství krásy!

Studio Tajemství Krásy

Novinky

POZOR ZMĚNA KADEŘNICE!

Od 1.května 2020 do našeho studia nastupuje nová kadeřnice Olha Pataki […]

Depilace francouzskými vosky CIRÉPIL

Novinka našeho studia přímo z Paříže „DEPILACE ŠETRNÝMI VOSKY CIRÉPIL“

CIRÉPIL je přední […]

Archiv novinek