Nabídka vizážistických služeb

Profesionální líčení dle Asociace vizážistů a stylistů České Republiky

Denní líčení

Denní líčení by mělo působit přirozeně a harmonicky. Důležitý je podkladový make-up, který zakryje drobné nedostatky a pleť působí čistě a svěže.Tento make-up by neměl být na denním světle znatelný.

Večerní líčení a slavnostní líčení

Být královnou plesů či večírků je přáním každé z nás. Tímto líčením Vám vytvoříme dokonalý make-up, který Vám vydrží po celou dobu a oslní všechny kolem Vás. Sladíme celkový vzhled se šaty, účesem i šperky. Aby večerní líčení vypadalo dobře, musí být výraznější a sytější, jelikož umělé osvětlení velmi intenzivně pohlcuje jeho sytost barev.

Svatební líčení

Vytvoříme Vám dokonalé líčení pro Vaši životní událost, které přesně sladíme s Vašim typem, účesem, šaty a kyticí. Svatební líčení nemusí působit vždy jen něžně a jemně, záleží na Vašem stylingu a vzhledu. Toto líčení je také velmi náročné, protože musí být nezměněné po celý Váš den a vypadat perfektně i na fotografii. Při zkoušce spolu pečlivě vybereme odstíny, můžete si vyzkoušet různé barvy a intenzitu líčení tak, abyste byla maximálně spokojená.

Konzultační schůzka

V den svatby

Foto make-up

Náplní této služby je vhodné nalíčení modelu odpovídající potřebám scény a záměrům fotografa, se zaměřením na modelingovou a portrétní fotografii. Líčení na fotografii má poněkud odlišné zákonitosti než běžné líčení. Velký důraz je kladen na podklad, je třeba zvolit vhodné barvy líčidel a jejich intenzitu pro nalíčení modelu. Možnosti využití:

Barevná typologie

Barvy jsou důležitou součástí našeho života, působí na podvědomí a ovlivňují naše chování. Každý člověk má svoji oblíbenou i neoblíbenou barvu, ale zdaleka ne všichni si uvědomují, že barvy, které nosíme, ovlivňují náš vzhled a způsob, jakým nás okolí vnímá. Správně vybrané barvy dokáží rozzářit tvář, omladit, vhodně zvolenými barvami lze dokonce ovlivňovat lidi, se kterými se setkáváme.

Pokud se rozhodnete pro barevnou typologii, naučíme Vás rozpoznat, které barvy Vám sluší, ve kterých vynikne Vaše osobnost a budete příjemně působit na okolí, doporučíme Vám, které barvy používat při různých příležitostech

Barvy rozdělujeme na teplé a studené (dále do čtyř ročních období – jaro, léto, podzim, zima). Pomůckou pro zákaznice mohou být i barevné kartičky, kterou si klientka odnáší s sebou domů pro orientaci v široké nabídce barev. K dokončení stylizace patří i následné nalíčení v barvách i tónech, které vyšly jako vhodné pro danou zákaznici. S líčením též souvisí výběr vhodného oblečení a doplňků ke zvolenému typu.

Škola líčení

Nevíte jak se nalíčit, jaké make-up přípravky si pořídit s ohledem na Váš typ či odstín pleti a preferujete individuální přístup?…. přijďte a objevte v sobě skrytý talent:

Tuto 2hodinovou lekci „pro krásnější zítřek“ je možno pořídit i formou dárkového poukazu.

Navržení účesu, střihu a barvy vlasů

Vymyslíme a navrhneme účes přímo na míru dle Vaše barevného typu, kvality vlasů a tvaru obličeje.

Styling

...v našem exkluzivním studiu, které se zabývá krásou ve všech směrech. Od vlasů, přes kosmetiku, masáže, po úpravu nehtů
a mnohé další... Nechte se u nás hýčkat a objevte v sobě
skryté tajemství krásy!

Studio Tajemství Krásy

Novinky

POZOR ZMĚNA KADEŘNICE!

Od 1.května 2020 do našeho studia nastupuje nová kadeřnice Olha Pataki […]

Depilace francouzskými vosky CIRÉPIL

Novinka našeho studia přímo z Paříže „DEPILACE ŠETRNÝMI VOSKY CIRÉPIL“

CIRÉPIL je přední […]

Archiv novinek