Poskytované služby

Modeláž gelových nehtů na rukou i nohou

Zpevňuje vlastní nehty, vždy vypadají upravené. Ruce i nohy prozrazují totiž mnohé o člověku. Mohou být pokaždé jiné a originální.

Acrygel

Je to metoda spojená gelu a acrylu. Výborný pro zátěžové nehty, které velmi často přicházejí do styku s vodou (kadeřnice,kos­metičky,servír­ky…). Acrygelem lze nehty pouze zpevnit a následně pokračovat gelem. Nehty se zapékají v UV lampě.

Modeláž na šablonky

Probíhá podobně jako gelová modeláž s tipy, s tím rozdílem, že je šetrnější. U modeláže na šablonky nepoužíváme lepidla. Modeláž se provádí UV gelem (nebo akrygelem), který se nanáší na šablonku zasunutou pod přírodní nehet. Modeláž nehtů na šablonky je vhodná pro klientky s okousanými nebo citlivými nehty.

Gel-lak

Je to novinka ve světě nehtového designu. Jde ale spíše o dekorační funkci než zpevňovací. Tato metoda je vhodná pro klientky, které nechtějí gel či acryl. Může se doplňovat nebo šetrně odstranit. Nanese se podklad následně barevný gel-lak či Fm a zakončuje se leskem. Jednotlivé vrstvy se zápékají v UV lampě. Gel-lak na nehtu vydrží dle analýzy nehtů a mechanické zátěže, ale měl by vydržet 3–4 týdny. Gel-lak se aplikuje i na nehty na nohách. Odstraňuje se rozpuštěním ve speciální tekutině.

UV Top Coat

Aplikace tohoto laku se nanáší na lakované, zdobené nehty přírodní i umělé. UV Top Coat lak se nanese na lak či zdobení a zapeče se v UV lampě, ale zakaznice si ho může doma kdykoliv odlakovat. Vhodné i pro zdobení nehtů na nohou či zdobení na výjmečné akce.

Manikúra – Ošetření „manikúra“

Obsahuje upravení přírodních nehtů do požadovaného tvaru, změkčení kůžiček a jejich následné zatlačení, vyleštění a nanesení výživného olejíčku. Možno na přání i lakovat.

Manikúra základní – Při manikúře se upravuje kůžička v okolí nehtů, následuje lázeň, která ruce vyčistí a nehty vybělí. Zapilují se nehty dle požadovaného tvaru a délky. Následně se nehtíky vyleští. Nakonec příjde regenerace ve formě olejíčku či se nehty lakují.

Manikúra luxusní – Provede se manikúra základní plus peeling, masáž, regenerační termo zábal, parafínová lázeň a regenerace. Veškeré masky jsou vybrané dle potřeby Vaší pokožky.

Japonská manikúra – P-SHINE

P-shine nebo-li Japonská manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřeny speciální pastou, která leští a nehty vyživuje zároveň. Takto upravené nehty jsou chráněné i proti vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod. Obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku. Doporučuje se provádět 2× měsíčně. Nehty se mohou po dvou dnech lakovat i odlakovat aniž by se P-shine porušil. Tato procedůra je vhodná pro muže i ženy.

Parafínové zábaly

Toto ošetření má dvě funkce. Zdravotní a kosmetickou. Zjemňuje a hydratuje kůži, odstraňuje odumřelé kožní buňky, prohřívá ruce a klouby a napomáhá k lepšímu prokrvování. Proto je významným prvkem při poruchách pohybového ústrojí, revmatu a studených rukou. Tento zábal se doporučuje hlavně v období změny počasí, a to hlavně na podzima a na jaro. Je velmi vhodný pro suché, popraskané a taky starnoucí ruce a nohy. Jedná se o vosk s velkým obsahem speciálních látek na regeneraci a vypnutí kůže. Před tímto zábalem je vždy vhodné provést peeling, aby se nejprve ruce očistily od starších buňek pokožky.

Maska (zábal)

Maska se může apilkovat pouze na zdravé ruce. Zvyšuje prokrvení, odstraňuje povrchové starší vrstvy pokožky, zpomaluje tvorbu vrásek a zvyšuje celkový efekt ruky. Masek je spousta druhů, takže můžeme vybrat přímo tu,která pomůže i Vám.

Depilace

...v našem exkluzivním studiu, které se zabývá krásou ve všech směrech. Od vlasů, přes kosmetiku, masáže, po úpravu nehtů
a mnohé další... Nechte se u nás hýčkat a objevte v sobě
skryté tajemství krásy!

Studio Tajemství Krásy

Novinky

POZOR ZMĚNA KADEŘNICE!

Od 1.května 2020 do našeho studia nastupuje nová kadeřnice Olha Pataki […]

Depilace francouzskými vosky CIRÉPIL

Novinka našeho studia přímo z Paříže „DEPILACE ŠETRNÝMI VOSKY CIRÉPIL“

CIRÉPIL je přední […]

Archiv novinek