Masáže – masérské služby

Je jednou z nejstarších a nejjednodušších metod. Není pouze fyzickou záležitostí, ale obsahuje i mnoho psychologických prvků. Masáž může snížit napětí, zmírnit bolest hlavy, uvolnit ztuhlé a bolavé svaly. Při uvolňování svalů může dojít i k uvolnění zablokovaných emocí. Pamatujte, život Vám může přinést nejednu bolest, ale masáž Vám ji pomůže znovu překonat.

Určitě se Vám už stalo, že Vás bolelo v zádech. Brali jste si jednu tabletku za druhou, bolest ustupovala a zase se vracela, ale uzdravení nenastalo. Ničili jste si zdraví a záda stále bolela. Přemýšleli jste o tom, že by jste s tím něco udělali?

Nabízíme Vám pomoc. Přijďte k nám na masáž. Provádíme léčebné masáže, které Vám pomůžou léčit nejen náhlé, ale i dlouhodobé bolesti páteře a hlavy, pomůžou i při migrénách, při mobilizaci sil organismu.

Provádíme také odblokování páteře – uvolnění ztuhlých svalů, tlačících na nerv – tím vzniká bolest. Trvale Vás bolesti nikdo nezbaví, jen vy sami. Přestaňte se trápit, pojídat tablety, ničit si zdraví a přijďte k nám.

Velmi vhodnými masážemi jsou také u nás masáže těhotenské, které Vám pomohou uvolnit zatěžující páteř a otoky nohou v době očkávání miminka.

Hledáte vhodný dárek pro své milé nebo vhodnou formu ocenění pro své pracovníky?

Nabízíme Vám léčebnou nebo relaxační permanentku. Vhodným dárkem jsou i poukázky v dohodnuté hodnotě. Darujte zdraví!

obrázek
obrázek

...v našem exkluzivním studiu, které se zabývá krásou ve všech směrech. Od vlasů, přes kosmetiku, masáže, po úpravu nehtů
a mnohé další... Nechte se u nás hýčkat a objevte v sobě
skryté tajemství krásy!

Studio Tajemství Krásy

Novinky

POZOR ZMĚNA KADEŘNICE!

Od 1.května 2020 do našeho studia nastupuje nová kadeřnice Olha Pataki […]

Depilace francouzskými vosky CIRÉPIL

Novinka našeho studia přímo z Paříže „DEPILACE ŠETRNÝMI VOSKY CIRÉPIL“

CIRÉPIL je přední […]

Archiv novinek