22. červen 2011 Proměna na Týdnu sportu

Město Česká Třebová nás pozvalo na Týden Sportu, abychom předvedli jednu z našich proměn. Toto pozvání se pro nás stalo výzvou, v rekordním čase ,cca 3 hodiny, jsme měli za úkol proměnit jednu předem vybranou paní a předvést ji lidem z České Třebové na náměstí po boku tak velké osobnosti jako je Jan Čenský. Výzvu jsme přijali s podmínkou, že proměníme hned dvě osoby najednou. Vybrali jsme si paní Jarmilu a pana Robina, oba z České Třebové. První vstup byl naplánován na 17:00. Představili jsme Jarmilu a Robina publiku a hned jsme přes celé město jeli do Studia tajemství krásy kde celá proměna probíhala. Času bylo málo, tak rychle do práce! Ve druhém vstupu, okolo 20:20 jsme už v celé kráse předvedli obě proměny, které se setkali s velkým úspěchem u publika a především u nejbližších obou proměňovaných.

Tady Vám všem co jste naši proměnu neviděli nabízíme pohled do zákulisí celé proměny prostřednictvím fotografie jejímž autorem je Radek Mrštný.

Posuďte sami jestli se proměna povedla!!!

Nakonec chceme poděkovat oběma účastníkům proměny a také městu Česká Třebová za pozvání na Týden Sportu. DĚKUJEME!! Tým Studia tajemství krásy.

...v našem exkluzivním studiu, které se zabývá krásou ve všech směrech. Od vlasů, přes kosmetiku, masáže, po úpravu nehtů
a mnohé další... Nechte se u nás hýčkat a objevte v sobě
skryté tajemství krásy!

Studio Tajemství Krásy

Novinky

POZOR ZMĚNA KADEŘNICE!

Od 1.května 2020 do našeho studia nastupuje nová kadeřnice Olha Pataki […]

Depilace francouzskými vosky CIRÉPIL

Novinka našeho studia přímo z Paříže „DEPILACE ŠETRNÝMI VOSKY CIRÉPIL“

CIRÉPIL je přední […]

Archiv novinek